Site Overlay

Masáže

Sportovní a relaxační masáž

Těmito masážemi se zlepšuje krevní oběh a látková výměna, udržuje se tělesná a duševní kondice, zlepšuje se stav kůže a přispívá se k lepšímu celkovému vzhledu klienta. Relaxační, klasické neboli švédské masáže hrají důležitou roli v rekonvalescenci. Výběr hmatů, rytmus a intenzita masáže se přizpůsobuje individuálnímu zdravotnímu stavu, věku a tělesným dispozicím samotného klienta.

Masáž lávovými kameny

Lávové kameny zahřáté na 50 – 60° C se přikládají na energetická centra těla, která prohřejí, uvolní a rozproudí energii v energetických drahách (meridiánech). Nakumulované teplo, společně s energetickou vibrací lávových kamenů, rozpouští bloky na energetických drahách a dochází k vyrovnání a harmonizaci energie v těle. Následná masáž horkými hladkými lávovými kameny rozproudí krevní oběh a lymfatický systém. Prohřeje a uvolní svaly a zrychlí látkovou výměnu. Poté nastane silná detoxikace organizmu.Masáž lávovými kameny je velmi účinná při bolestech (záda, šíje, hlava, klouby, svalstvo) a křečích. Uvolňuje veškeré napětí, fyzické i psychické. Díky prudké detoxikaci má i zeštíhlující efekt a významně snižuje celulitidu. Prohřáté tělo dokonale vstřebá esenciální výživný olej, který působí hloubkově. Pokožka zůstává hydratovaná a jemná.

Masáž lávovými kameny je velice příjemná a relaxační. Kameny jsou sice horké, ale nemusíte se obávat, že by vás popálily. První, kdo je bere do svých citlivých rukou, je masérka.

Zpočátku, když je ještě velký teplotní rozdíl mezi chladnou pokožkou a kameny, můžete mít pocit, že jsou dost horké. Po chvilce se však teplota těla zvýší a masáž je velice příjemná a hřejivá. Komu by se zdála teplota skutečně nepřijatelně vysoká, může říci masérce „pálí“ a ona kameny zchladí.

Medová detoxikační masáž

Velmi účinná tradiční metoda zlepšující stav organismu. Odstraňuje toxiny z těla, omezuje projevy stresu a redukuje následky nezdravého životního stylu. Imunitní systém může být oslaben nebo zhroucen nahromaděnými toxiny a jedy, které se do těla dostávají z životního prostředí potravin a léků. Zhroucení imunitního systému má za následek propuknutí mnoha nemocí. Normální cesty vylučování jedů z těla jsou přes střeva, plíce a pokožku. Pokud to vylučování nestačí, začne si tělo hledat náhradní dráhy, které jsou příčinou chorob- chronická rýma, senná rýma, záněty nosních dutin, kožní vyrážky, hnisavé pupínky. Med má skvělé detoxikační účinky, odplavuje z těla nahromaděné škodliviny, které si tělo shromáždilo ve svých tkání v průběhu života.Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus. Pomocí speciální tlakové masáže vyplavou toxiny na povrch kůže a jsou zcela zřetelně rozpoznatelné. Velmi účinně působí proti nemocem, lze ji však aplikovat i pro zvládnutí stresu, při chronických a civilizačních chorobách, při jarní očistných kůrách, únavě. Oživuje vnitřní organismus, čistí pokožku a nechává jí sametově hladkou.

Po masáži je dobré zvýšit příjem tekutin, nastolit klidový režim a po dobu 12-ti hodin nepoužívat na ošetřené partie těla chemické tělové přípravky.

Těhotenská masáž

Masáž těhotných je úžasnou technikou pro nastávající maminky, jak ulevit od bolesti, navodit pocit úlevy a pohody. Při těhotenství dochází k veliké zátěži určitých partií a úkolem maséra je utlumit vzniklé bolesti. V kombinaci s kineziotapingem je to velice účinná pomoc od bolesti v těhotenství. Provádíme ji vleže na boku nebo vsedě na židli.

Masáž obličeje

Masáž obličeje má ty nejblahodárnější a maximálně relaxační účinky, dané působením přímo na centrální nervovou soustavu. Vzhledem k tomu, že na obličeji je velké množství nervových receptorů, ovlivňuje tato masáž nejen nervový systém, ale i celé tělo. Na rozdíl od jiných částí těla jsou svaly v obličeji připojené ke kůži, a proto přímo ovlivňují náš vzhled. Náš obličej odráží nálady a emoce. Stres a napětí může mít na náš vzhled ničivý dopad, svaly jsou v tenzi, což způsobuje nepřirozený a napjatý výraz. Masáž toto napětí uvolňuje a výraz ve tváři se mění. Masáž má vyhlazující účinky, na první pohled, po první masáži je viditelný účinek. Tvář je rozjasněná a uvolněná.

Mezi další naše speciální procedury patří masáž proti celulitidě, skořicový zábal, indická masáž hlavy
a královská masáž.

© 2019 KRÁSNÉ NOHY